Хто і про що ми

Привіт я Юля засновниця бренду мінімалістичної багатофункціональної та екологічної косметики ANVI.

Наш девіз – з турботою про тебе та планету. ANVI – це бренд, який прагне дбати про людину та навколишнє середовище.

Наша основна мета – створити ефективну фізіологічну косметику, з максимально відповідальним використанням ресурсів.

Надаємо велике значення як вмісту наших продуктів, так і їх пакуванню, дотримуючись принципів “zero waste” та “low waste” мінімізації відходів.

98%нашого пакування це скло ,алюміній та картон ми максильно скоротили використання пластику підчас пакування та транспортування.

ANVI це мінімалістичні , але інноваційні продукти для людей, які прагнуть вести екологічний спосіб життя та користуватися високоякісними косметичними засобами.

Всі засоби натуральні, веганські, безпечні, біорозкладні та екологічно чисті.

 

Наша косметика виготовляється у власній лабораторії,невеликими партіями з використанням сертифікованої екологічної та завжди свіжої сировини.

Ми віримо,що природа дає нам все найкраще для нашого здоров’я та краси,тому максиксмально використовуємо ці скарби,додаючи новітні технології та перетворюємо це у активні дієві косметичні засоби безпечні для тебе та планети.

Особливу роль при створенні косметики приділяємо українським активам-таким як трави,також олії – пшениці, коноплі, шипшини, обліпихи та інші цінні дарунки нашої землі та поєднуємо їх з інноваційними косметичними інгредієнтами з усього світу.

Наша амбітна мета – розповісти та популяризувати неймовірні можливості продуктів рідної землі та усвідомлене ставлення як до споживання, так і до свого тіла та навколишнього середовища.

Як ми це робимо?

Ми використовуємо натуральні косметичні інгредієнти з усього світу та поєднуємо їх з активами вирощеними на землях України.

Наші клієнти залишають позитивні відгуки та повертаються до нас знову. Наше пакування придатне до переробки та компостування в домашніх умовах.

Наше виробництво на 100% етичне та веганське.

Ти можеш бути впевнений , що косметика безпечна та дієва для тебе та не несе шкоди планеті.